Płatność

Dokonywanie płatności w Gomibo jest łatwe i bezpieczne. Możesz skorzystać z jednej z następujących metod płatności:


Metoda płatności Opłaty Czas przetwarzania
Karta kredytowa (Visa / Mastercard) Bezpłatnie Natychmiast
Przelew Bezpłatnie 1-2 dni robocze
Maestro Bezpłatnie Natychmiast
Kod kuponu Gomibo Bezpłatnie Natychmiast

Natychmiast po przetworzeniu płatności otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Jednocześnie my od razu zabierzemy się do pracy, aby upewnić się, że otrzymasz zamówienie tak szybko, jak to możliwe


Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o różnych metodach płatności. Kliknij na pytanie, aby przeczytać odpowiedź.

 • Jak zapłacić przelewem bankowym?

  Aby zapłacić przelewem bankowym, podczas składania zamówienia wybierz metodę płatności "Przelew bankowy". Następnie wyślemy Ci wiadomość e-mail z instrukcjami.

  Szczegóły dotyczące przelewu
  Gomibo w Groningen
  IBAN: NL12INGB0005726296
  BIC: INGBNL2A
  Opis: Zamówienie (Twój numer zamówienia).

  Za płatność przelewem bankowym nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Prosimy jednak wziąć pod uwagę, że może upłynąć od 1 do 2 dni roboczych, zanim bank przekaże płatność na nasze konto bankowe. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu płatności.

 • Jak mogę zapłacić kartą kredytową?

  Za zamówienie w Gomibo możesz zapłacić kartą kredytową Mastercard lub Visa na specjalnej, zabezpieczonej stronie. Przy dokonywaniu płatności kartą kredytową nie są pobierane koszty transakcji, a płatność jest natychmiast przetwarzana.

  Płatności są ograniczone do 5000 euro na jedno zamówienie.

  W przypadku płatności kartą kredytową prosimy o losową weryfikację konta o wartości 1 centa. Zajmie to tylko kilka sekund, a dzięki temu możemy mieć pewność, że nikt nie będzie w stanie wykorzystać danych Twojej karty kredytowej w niewłaściwy sposób.

 • Mam kupon Gomibo. Jak z niego korzystać?

  Wysłaliśmy Ci kod kuponu Gomibo? Możesz go zrealizować podczas składania zamówienia na naszej stronie internetowej. W jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden kod kuponu. W wiadomości e-mail z kodem kuponu można znaleźć grupę lub grupy produktów, których dotyczy kupon. W tej wiadomości e-mail znajdziesz również datę wygaśnięcia kodu oraz sposób jego realizacji na stronie internetowej. Kody kuponów nie mogą być wykorzystywane w częściach; można je wykorzystać tylko raz.

 • Po jakim czasie kwota zakupu zostanie mi zwrócona?

  W przypadku anulowania lub wymiany produktu i (częściowego) zwrotu kwoty zakupu, zwrot zostanie w ciągu 5 dni roboczych automatycznie przelany na konto bankowe, z którego dokonano płatności. Pieniądze zwrócimy Ci po otrzymaniu produktów.

  Czy płatność została dokonana kartą kredytową? Zwrotu dokonamy w ciągu 5 dni roboczych. Należy pamiętać, że zanim zwrócona kwota będzie widoczna na koncie karty kredytowej, może minąć nawet miesiąc.

 • Jak wygląda zwrot kosztów za anulowane zamówienie, jeśli płatność nie została dokonana w euro?

  Wszystkie produkty na naszej stronie internetowej oferujemy w euro. W przypadku płatności online we własnej walucie obowiązują aktualne kursy wymiany w stosunku do euro. W przypadku rezygnacji zwrócimy Ci wpłaconą kwotę w euro. Może się zdarzyć, że w międzyczasie zmieni się kurs wymiany walut, jednak ta różnica nie zostanie uzwględniona w zwrocie. W przypadku anulowania zamówienia może to spowodować zwrot wyższej lub niższej kwoty we własnej walucie.

 • Składam zamówienie z zagranicy. Czy otrzymam zwrot cła importowego i podatku VAT?

  Tak, w przypadku klientów prywatnych płacimy cło importowe i podatek VAT, co jest uwzględnione w cenie widocznej na stronie internetowej po wybraniu kraju wysyłki. Dotyczy to również klientów zamawiających z krajów spoza UE. Nie trzeba ich więc płacić doręczycielowi przesyłki.

  Gomibo zwróci te koszty w przypadku wszystkich krajów z listy krajów podanej w zakładce dotyczącej wysyłki.

 • Jak mogę odzyskać podatek VAT w związku z eksportem poza UE?

  W przypadku eksportu poza UE możesz odzyskać podatek VAT zapłacony w Polsce jako klient prywatny. Warunkiem jest, aby kwota na fakturze wraz z podatkiem VAT wynosiła co najmniej 50 euro oraz aby produkt został wywieziony z UE w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Te warunki dyktowane są przez przepisy prawa.

  Zapłacony podatek VAT można odzyskać w następujący sposób:

  1. Zleć podstęplowanie faktury przez urząd celny.
  2. Dopisz długopisem na fakturze nowy adres zagraniczny. Upewnij się także, że na fakturze znajduje się numer Twojego konta bankowego.
  3. Fakturę wraz z kopią paszportu wyślij do nas za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

  Pozostałymi procedurami z organami celnymi zajmiemy się my. Jeśli wniosek zostanie zatwierdzony przez urząd celny, otrzymasz zwrot podatku VAT w ciągu 14 dni.

 • Czy jako klient biznesowy z Unii Europejskiej mogę otrzymać fakturę ze stawką 0% VAT?

  Jako klient biznesowy z Unii Europejskiej możesz odzyskać podatek VAT zapłacony w Polsce. Otrzymasz fakturę bez VAT, która będzie zawierała kwoty bez podatku VAT. Możesz wybrać następujące opcje:

  1. Podatek VAT jest rozliczany po dokonaniu płatności
   Złóż zaówienie i zapłać kwotę zawierającą podatek VAT. Twoje zamówienie zostanie niezwłocznie wysłane. Po złożeniu zamówienia prześlij nam numer zamówienia, numer NIP oraz prośbę o wystawienie faktury VAT 0% za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Faktura zostanie wysłana do Ciebie w ciągu 5 dni roboczych, po czym wpłacona kwota zostanie zwrócona na Twoje konto w ciągu tygodnia.
  2. Podatek VAT jest rozliczany przed dokonaniem płatności
   Złóż zamóienie, ale jeszcze za nie nie płać. Po złożeniu zamówienia prześlij nam numer zamówienia, numer NIP oraz prośbę o wystawienie faktury VAT 0% za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. W ciągu 2 dni roboczych otrzymasz link umożliwiający wpłatę należnej kwoty bez VAT. Po wpłaceniu kwoty wyślemy Twoje zamówienie, a w ciągu 5 dni roboczych otrzymasz fakturę VAT 0%.

  Podsumowując, możesz wybrać, czy chcesz zapłacić kwotę VAT, aby szybciej otrzymać zamówienie, czy też poczekać na fakturę bez VAT.