O Gomibo

Jeśli szukasz telefonu komórkowego, tabletu lub gadżetu, to Gomibo jest miejscem dla Ciebie! Wśród ponad 600 dostępnych telefonów komórkowych możesz znaleźć popularne marki, takie jak Apple i Samsung, ale także mniej znanych producentów, takich jak Realme, Cat i Fairphone, oraz wysokiej jakości chińskie telefony Xiaomi i OnePlus. Oprócz tego oferujemy także szeroki wybór głośników, słuchawek i innych akcesoriów.

Gomibo jest częścią holenderskiego telekomunikacyjnego sklepu internetowego Belsimpel. Firma Belsimpel, której udział w rynku internetowym wynosi prawie 50%, jest już dużym graczem na rynku holenderskim.

Kluczem do tego sukcesu są: szybka dostawa, dobre warunki zwrotu i wyjątkowa możliwość porównania całego asortymentu z własnymi potrzebami za pomocą tylko kilku kliknięć. Dzięki Gomibo chcemy sprawić, by ta inicjatywa, dzięki której staliśmy się liderem rynku w Holandii, stała się dostępna dla klientów w całej Europie!

Dostawy realizujemy z własnego magazynu, więc zamówienie dotrze do Ciebie w krótkim czasie.


Co sobą reprezentujemy

Wszystkie telefony w jednym miejscu

Oferujemy największy wybór telefonów, od popularnych marek, takich jak Apple i Samsung, po mniej znane, takie jak Realme, Xiaomi i Gigaset.

Szybka dostawa

Dostawy realizujemy z własnego magazynu. Dzięki temu możemy realizować zamówienia w całej Europie w ciągu 1-2 dni roboczych. Ponadto zamówienie można bezpłatnie zwrócić w ciągu 31 dni od jego otrzymania.

Zamów w prosty sposób

U nas zamówienie złożysz przy pomocy kilku kliknięć.

Każdego dnia jesteśmy gotowi dla naszych klientów wykraczać poza to, co możliwe.

Nasz dział obsługi klienta jest czynny codziennie od 09:00 do 00:00.


Jeroen & Jeroen

Jeroen i Jeroen są założycielami firm Belsimpel i Gomibo. Jako młodzi studenci z Groningen w Holandii założyli swój pierwszy sklep internetowy w 2006 roku. Obecnie, wraz z ponad 500 współpracownikami, codziennie starają się o najlepszą ofertę telefonów, tabletów i akcesoriów. Ich misja? Każdemu pomóc znaleźć to, co najbardziej mu odpowiada: niezależnie od tego, czy już wie, czego szuka, czy też potrzebuje pomocy i porady.


Historia

2021

Firma Belsimpel rozszerza swoją działalność na Europę pod nazwą Gomibo. Klienci z piętnastu krajów mogą teraz składać zamówienia na własnej domenie.

2020

W listopadzie 2020 r. firma Belsimpel oficjalnie wkracza na rynek międzynarodowy, przyjmując nową nazwę: Gomibo. Ekspansja rozpoczyna się w Niemczech, od witryny Gomibo.de. W kolejnych miesiącach strony internetowe Gomibo pojawią się w innych krajach europejskich.

2019

Od sierpnia nasi klienci mogą zakładać konta na naszej stronie internetowej. Oznacza to, że w jednym miejscu mogą znaleźć wszystkie swoje zamówienia i informacje o produktach. Czy Ty także chcesz założyć konto? Utwórz konto w Gomibo

Już wcześniej wysyłaliśmy paczki z Holandii do Belgii i Niemiec, ale od jesieni 2019 r. dołączyło do nas znacznie więcej krajów! Obecnie realizujemy również wysyłki m.in. do Polski, Włoch, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Aby uzyskać pełny przegląd, zapoznaj się z naszą stroną o przesyłkach!

2018

W 2018 r. firma Belsimpel uruchamia oprogramowanie oparte na uczeniu maszynowym do automatycznego rozpoznawania i weryfikacji dowodów tożsamości: Verifai.

W tym samym roku firma Belsimpel oficjalnie nawiązuje współpracę z markami smartfonów OnePlus i Xiaomi. Dzięki temu firma Belsimpel jako pierwsza sprowadziła chińskie telefony Xiaomi do Holandii!

Nasze zaangażowanie przynosi skutki: przy obrotach nieco ponad 300 mln euro firma Belsimpel odnotowała wzrost aż o 50% w porównaniu z rokiem 2017.

2017

W maju firma Belsimpel przejmuje część upadłego Typhone'a.

W czerwcu jako pierwszy w Holandii sklep Belsimpel oferuje urządzenia OnePlus.

2016

Firma Belsimpel zdobywa nagrodę Thuiswinkel Awards Publieksprijs XL w kategorii Elektronika i Telekomunikacja.

2015

W listopadzie Belsimpel wygrywa konkurs FD Gouden Gazelle Noord-Nederland 2015.

2014 Dla Belsimpel jest to rok nagród. Zdobyliśmy nagrodę Deloitte Technology Fast500 EMEA 2014 oraz nagrodę FD Gouden Gazelle Noord-Nederland 2014. Po zajęciu 4. miejsca w rankingu Deloitte Technology Fast50 nie wydaje się, żeby mogło być lepiej, ale w grudniu do naszej kolekcji dołączyło kolejne wyróżnienie: otrzymaliśmy 1. nagrodę Oryx Award za najbardziej niezwykły wzrost.

Nasza obsługa klienta staje się dostępna do 23.30 w weekendy.
2013 W 2013 roku firma Belsimpel wyrabia sobie markę, między innymi jako pierwszy sklep internetowy w Holandii, który ma w sprzedaży telefon iPhone 5S.
2012 Belsimpel jest pierwszym sklepem internetowym w sektorze telekomunikacyjnym, który oferuje możliwość bezpłatnego zwrotu produktów do 31 dni od daty zakupu. W międzyczasie firma Belsimpel zatrudnia 50 pracowników i wita swojego 100-tysięcznego klienta.

Firma Belsimpel otrzymuje również liczne nagrody. Zdobywamy nagrodę branżową Telecom Deloitte Technology Fast500 EMEA, nagrodę Deloitte Technology Fast50 oraz nagrodę publiczności Sprout Challenger 50! W konkursie Technology Fast50 Award nasz wzrost o 16155% w ciągu ostatnich pięciu lat daje nam dużą przewagę nad zdobywcą drugiego miejsca z wynikiem 3509%.
2011 Firma Belsimpel po raz drugi zostaje internetowym sprzedawcą detalicznym roku w Holandii. Obroty wzrastają do 12 milionów i realizowanych jest ponad 50 000 zamówień.
2010 Obrót wzrasta do 5 mln.
2009 Belsimpel zostaje ogłoszony sprzedawcą internetowym roku i wydłuża godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta; jesteśmy pierwszym telekomunikacyjnym sklepem internetowym, który jest dostępny pod telefonem w godzinach 9.00-22.00.
2008 Strona Belsimpel.nl została zarejestrowana, a pierwsza wersja witryny jest dostępna online. Strony internetowe Belsimpel.nl i Metjelaptoponline.nl działają pod nazwą prawną MobielWerkt BV.
2007 Zatrudnieni zostają pierwsi pracownicy, po czym otwieramy pierwszy biurowiec przy Grote Markt w Groningen (Holandia).
2006 Studenci z Groningen, Jeroen Doorenbos (21) i Jeroen Elkhuizen (23), zakładają firmę DoorenbosElkhuizen V.O.F. i sklep internetowy Metjelaptoponline.nl w swoim domu studenckim. Na stronie Metjelaptoponline.nl można znaleźć mobilny internet do laptopów i tabletów.

Dane kontaktowe

E-mail: formularz kontaktowy
Telefon: +48 22 1048695

Dane firmy

Adres pocztowy

Gomibo
Postbus 3023
9701 DA Groningen
Holandia

Adres firmy

Nie ma możliwości odbioru paczek w tym miejscu.

Gomibo
Waagstraat 1
9712 JX Groningen
Holandia

Pozostałe dane firmy

Gomibo i Belsimpel są częścią firmy MobielWerkt B.V.

Numer rejestracyjny w Holenderskiej Izbie Gospodarczej (KVK): 02093714
Numer identyfikacyjny VAT: PL5263305320
Numer konta bankowego: ING Bank, 5726296 w Groningen
IBAN: NL12INGB0005726296
BIC: INGBNL2A


Prasa

Public Relations
press@gomibo.com

Marketing
marketing@gomibo.com