Klauzula wyłączenia odpowiedzialności

Na tej stronie znajdziesz:

Aby zapoznać się z naszym Oświadczeniem o ochronie prywatności, odwiedź tę stronę.

Klauzula wyłączenia odpowiedzialności - Gomibo

 1. W niniejszym zrzeczeniu się odpowiedzialności obowiązują następujące granice definicji:
  • strona internetowa: każda strona witryny, na której wydawca zamieścił link do niniejszej klauzuli z zamiarem jej obowiązywania;
  • wydawca: MobielWerkt B.V.;
  • użycie/wykorzystanie: zapoznanie się z cytatami i wynikające z tego działania;
  • użytkownik: osoba fizyczna lub prawna, która reprezentuje osobę fizyczną;
  • treść: teksty, obrazy lub inne informacje;
  • szkody: bezpośrednie lub pośrednie szkody dowolnego rodzaju;

 2. Poniższe punkty odnoszą się do strony internetowej. Korzystając z tej strony internetowej, użytkownik akceptuje niniejsze wyłączenie odpowiedzialności;

 3. Wydawca regularnie przyczynia się do rozwoju strony. Może się zdarzyć, że mimo tych starań treść jest nieprawidłowa lub niekompletna. 

 4. Wydawca udostępnia zawartość strony internetowej w jej aktualnym stanie na zasadzie eksperymentalnej i jest ona przeznaczona do użytku prywatnego.

 5. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które powstały lub mogą powstać i są w jakikolwiek sposób związane z widocznymi błędami lub błędami literowymi, które są wyświetlane na stronie internetowej.

 6. Wydawca może zmienić lub zamknąć witrynę internetową według własnego uznania i w dowolnym momencie, z informacją lub bez informacji z wyprzedzeniem lub później. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za skutki tego wypowiedzenia lub zmiany.

 7. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za podłączone pliki osób trzecich. Linki do plików osób trzecich nie stanowią potwierdzenia.

 8. Wydawca zastrzega sobie prawo do odmowy dostępu do strony internetowej. Wydawca może również monitorować (dostęp do) strony internetowej.


Inne informacje

Pytania dotyczące strony internetowej należy kierować do wydawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.